Tagliatelle met chilipompoen en ricotta
Een recept van Jetty Peters

Fotografie: Imsyndo/Myles New - Bewerking receptuur Ingrid van Koppenhagen
Porties:
2
porties
Totale Tijd:
0
uur
20
minuten
Ingrediënten
1
el.
olijfolie
300
g
flespompoen, geschild en in blokjes
chilipeper
2
tenen knoflook, fijngehakt
200
g
tagliatelle
handvol peterselie, grof gehakt
3
el.
ricotta
Bereidingswijze
Bereiding
Verhit de olie in een ruime koekenpan of wok met antiaanbaklaag. Bak de blokjes pompoen in 10 min zachtjes gaar. Maal of verkruimel er wat chilipeper over en schep de knoflook door de pompoen. Bak nog 2 min op laag vuur. Kook intussen de tagliatelle beetgaar. Giet af, vang wat pastawater op.
Meng de tagliatelle in de koekenpan met de pompoen, 2 el pastawater en het merendeel van de peterselie. Breng op smaak met zout en extra (chili)peper. Serveer de pasta in diepe borden met een schep ricotta en de rest van de peterselie.
This content is created and maintained by a third party, and imported onto this page to help users provide their email addresses. You may be able to find more information about this and similar content at piano.io